پنج شنبه 3 خرداد 1397  |   8 رمضان 1439  |   Thursday, May 24, 2018
اوقات شرعی ماه مبارک رمضان   |   بازگشت «ارسطو» به صحنه تئاتر   |   وقتی کی‌روش روی زمین نشست!   |   صفحه اول روزنامه های امروز 97/02/30   |   فال روزانه 97/02/30   |   ه
خرید شارژ اینترنتی
 
تبلیغات
 
نقشه ترافیک آنلاین
 
استخاره با قرآن
 
فال حافظ
 
محاسبه تناسب اندام شما
 
جداول لیگ
 
آب و هوا
 

تاریخ : 1397/02/08 09:06:35شماره : 76576 تعداد بازدید : 25 گروه خبری : دانش و فن آوریلنزهای آفتابی که با نور خورشید دودی می شوند
درست است که عینک های آفتابی علاوه بر مراقبت از چشم ها در ظاهر نیز تاثیر بسزایی دارند اما چه می شود اگر بتوانیم بدون آن ها از چشم هایمان در مقابل نور خورشید مراقبت کنیم؟ اداره مواد غذایی و دارویی وابسته به وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده آمریکا با احتراع لنزهای حساس به نور ما را یک قدم به مراقبت های بهتر چشم نزدیک تر کرده است و آپشن جدید مراقبت از چشم در مقابل اشعه های مضر خورشید به بیش از ۴۰ میلیون آمریکایی که از لنز استفاده می کنند اضافه شده است.

لنز آفتابیلنز آفتابی

این لنزها (Acuvue Oasys) لنزهای نرمی هستند که هم نزدیک بین ها و دوربین ها می توانند از آن استفاده کنند. با همکاری کمپانی خدمات پزشکی Johnson & Johnson و  Transition Optical این لنزها با همان تکنولوژی عینک های آفتابی ساخته شده اند و قرار است در اوایل سال ۲۰۱۹ وارد عرصه بازار شوند و تاییدیه نهایی آن بر اساس آزمایشی گرفته شده است که روی ۲۴ نفر که روزانه و شبانه هنگام رانندگی لنز را استفاده کرده اند. کمپانی خدمات پزشکی Johnson & Johnson اعتراف کرده است که این ساخت این لنزها ۱۰ طول کشیده است و ۱۰۰۰ نفر در آزمایشات پزشکی اولیه شرکت کرده اند.

با چنین اختراعی قرار نیست عینک های آفتابی خود را دور بریزید چون قسمت هایی از چشم هست که فقط عینک می تواند از آن ها مراقبت کند. پس به استفاده از آن ادامه بدهید.

منبع : bedunim
منوی اصلی
 
اوقات شرعی
 

 
آمار بازدید
بازدید های امروز: 56
بازدید های دیروز: 132
بازدید های این ماه: 4578
کل بازدید ها: 515169
 
تقویم